Bezpieczne zakupy | 90-dniowa gwarancja satysfakcji | Wysyłka w 24 godziny!

Home » Blog » Czy feromony naprawdę działają?

Czy feromony naprawdę działają?

James Vaughn Kohl koncentrował się na badaniu ludzkich feromonów, pracował jako diagnostyk laboratoryjny od 1974 roku i poświęcił ponad 29 lat badaniom relacji pomiędzy zmysłem węchu, a rozwojem ludzkich preferencji seksualnych. Pierwsze badania w środowisku naukowym zaprezentował w 1992 r.

Autor wielu opiniotwórczych publikacji: „The Mind’s Eyes: Human pheromones, neuroscience, and male sexual preferences” (2007), „Human pheromones: integrating neuroendocrinology and ethology” (2001),otrzymał certyfikaty m.in. American Society for Clinical Pathology oraz American Medical Technologists. Tak mówi o działaniu feromonów:

„Moje badania pokazują, że mieszanka (…) wyselekcjonowanych feromonów ma wpływ na wzrost atrakcyjności mężczyzn w oczach kobiet. Przeprowadziliśmy takie doświadczenie: zaaplikowaliśmy mężczyznom wybrane przez nas feromony. W ciągu 15 minut okazało się, że mężczyźni Ci dużo silniej przyciągali wzrok kobiet i czuli się bardziej atrakcyjnie. Doświadczenie pokazało, że działanie feromonów ma wpływ na zjawiska zachodzące w mózgu, w tym także na nastrój, po prostu na zachowanie danego człowieka. Potwierdziły się nasze przypuszczenia. (…) Udowodniliśmy działanie Androstenolu i Androsteronu”.

Kliknij TUTAJ i zamów Alluramin →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *